preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor

Login
Kada zvono zvoni ?

1. sat: 07:30 - 08:15
2. sat: 08:20 - 09:05
3. sat: 09:15 - 10:00
4. sat: 10:10 - 10:55
5. sat: 11:00 - 11:45
6. sat: 11:50 - 12:35
7. sat: 12:40 - 13:25
8. sat: 13:30 - 14:15

Kalendar
« Travanj 2016 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školski list

 

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 342688
Ovaj tjedan: 508
Danas: 118
Djelatnici

 

PODACI O IZVRŠITELJIMA POSLOVA U  2015./ 2016. ŠKOLSKOJ GODINI

 

PODACI O ODGOJNO-OBRAZOVNIM RADNICIMA

 

Podaci o učiteljima razredne nastave

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje i RO

Stupanj stručne

spreme

1

 

Anka Balunović

 

Učiteljica razredne nastave,  4.a

VŠS

2.

Željka Knežević

 

Učiteljica razredne nastave, 3.b

VŠS

3.

 

Sanja Kovačić

 

Učiteljica razredne nastave, 3.a

VŠS

4.

Mirjana Ostojić

Učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz povijesti, KO 1.c/4.b

VSS

5.

Monika Pišonić/ zamjena za 

Zlata Šmit

 

magistra primarnog obrazovanja

Diplomirani učitelj, 1.b

VSS

6.

Marija Rebrača

Učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz geografije, KO 2.b/3.c

VSS

7.

 

Kata Sudić

 

Učiteljica razredne nastave i tehničke kulture, 1.a

VŠS

 8.

 

Katica Šimunović

 

Učiteljica razredne nastave, 2.a

VŠS

 

Podaci o učiteljima predmetne nastave

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

 Stupanj  stručne

spreme

Predmet(i) koji(e) predaje

 1.

 

Renata Grgić

 

Prof.glazbene kulture

VSS

Glazbena kultura

 2.

Vladimir Buček

Mag.edu. engleskog jezika i književnosti i povijesti

VSS

Engleski jezik

 3.

 

Ljerka Furić

 

Vjeroučiteljica

VSS

Vjeronauk

 4.

Josip Simić

ing. elektrotehnike s pedagoškim kompetencijama

VŠS

matematika

 5.

Dragana Gorički

Mag.edu.njemačkog jezika i knjiž. i povijesti

VSS

Njemački jezik

 6.

 

Lidija Jelinić

 

Mag.edu.engleskog jezika i književnosti i mag.edu. njemačkog jezika i književnosti

VSS

Njemački jezik

 7.

Marin Kečkiš

 

Mag.edu.matematike i informatike

 

VSS

Matematika

 8.

Darko Papak

 

dipl. teolog

 

VSS

Vjeronauk

 9.

Matija Marjanović

 

Profesor TZK

 

VSS

TZK

10.

Lidija Jelinić

Mag.edu.engleskog jezika i književnosti i mag.edu. njemačkog jezika i književnosti

VSS

Engleski jezik

11.

Marijan Matošević

dipl.ing.strojarstva s pedagoškim kompetencijama

VSS

Tehnička kultura

12.

Jelena Mihić

Profesor biologije i kemije

VSS

Priroda, biol. i kemija

13.

Davor Vrgoč

 

Mag.edu. informatike i politehnike

 

VSS

Informatika

14.

Jelena Pereglin 

Profesor hrvatskog jezika i književnosti

VSS

Hrvatski jezik

15.

Marina Spajić Sulejman Piskić/  zamjena za Sanja Salčinović

diplomirani povjesničar i profesor povijesti

prof. geografije i povijesti

Mag. edu. povijesti i filozofije

 

VSS

Povijest

16.

Goran Pintarić

dipl. profesor fizike, politehnike i informatike - učitelj fizike

VSS

 Fizika

17.

Krunoslav Simić

 

Profesor povijesti i geografije

 

VSS

Geografija

18.

Dijana Udovičić

magistra edukacije njemačkog jezika i književnosti

 

VSS

 

Njemački jezik

19.

Ivana Žerovnik

Učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz  likovne kulture

VSS

Likovna kultura

20.

Darija Grašar

Uč. razredne nastave s pojačanim programom iz hrvatskog jezika

VSS

Hrvatski jezik

21.

 

Maja Mesec

 

Mag.edu. biologije i kemije

VSS

Priroda, biologija i kemija

 

 

 

 

 

 

     

 

 

Podaci o ravnatelju i stručnim suradnicima

 Red  broj 

Ime i prezime

Zvanje

Stupanj stručne

spreme

Radno mjesto

1.

 Jasna Butumović

 

Profesor kemije i biologije

VSS

ravnateljica

2.

Slavica Olić

Dipl.ing.poljoprivrede i bibliotekar

VSS

Knjižničarka

(1/2 radnog vremena)

3.

 

Sanja Janjić

 

Mag.edu. povijesti i pedagogije

  VSS

pedagoginja

 

 

 

PODACI O OSTALIM RADNICIMA ŠKOLE

 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Stupanj

   stručne                                  spreme

Radno mjesto

1.

Ivica Blažić, kuhar

 

kuhar

SSS

kuhar

2.

Nada Bukić

 

/

 

NKV

spremačica

3.

Danica Ivančić

 

/

NKV

 

spremačica

4.

Ankica Matošević

Ekonomist

 

VŠS

računovođa škole

5.

Zvonimir Matošević

 

elektrotehničar

SSS

kućni majstor

6.

Slavica Šišić

 

/

NKV

spremačica

7.

Slavica Smolić

 

Upravni pravnik

VŠS

tajnica škole

8.

Miladinka Tomić

 

/

NKV

spremačica

 

Podaci o odgojno-obrazovnim radnicima – pripravnicima

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

preskoči na navigaciju