preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor

Login
Kada zvono zvoni ?

Prva smjena

1. sat: 07:30 - 08:15
2. sat: 08:20 - 09:05
3. sat: 09:20 - 10:05
4. sat: 10:20 - 11:05
5. sat: 11:10 - 11:55
6. sat: 12:00 - 12:45
7. sat: 12:50 - 13:35

Druga smjena

1. sat: 13:45 - 14:30

2. sat: 14:35 - 15:20

3. sat: 15:35 - 16:20

4. sat: 16:25 - 17:10

5. sat: 17:15 - 18:00 

 

 

 

 

 


 

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Školski list

 

Školska prehrana

Učenički Radovi
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 500625
Ovaj tjedan: 437
Danas: 6
Raspored informacija
INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA
Davor Vrgoč / datum: 2. 10. 2019. 11:50

Ime i prezime predmetnog učitelja i predmet

Dan u tjednu

Vrijeme

V. Buček   (EJ)

Utorak

9:20-10:05

D. Vrgoč  (INF)

Petak

9:20-10:05

M. Matošević  (TK)

Ponedjeljak

14:35-15:15

K. Simić  (GEO)

Četvrtak

11:10-11:55

D.Grašar  (HJ)

Srijeda

8:20-9:05

M. Kečkiš  (MAT)

Ponedjeljak

10:20-11:05

J. Akmačić (FIZ)

Četvrtak

12:00-12:45

L. Jellinić  (EJ+ NJ)

Utorak

9:20-10:05

T. Grbeš  (VJ)

Srijeda

11:10-11:55

M. Bjelobrk Kovačević  (NJ)

Utorak

11:10-11:55

J. Pereglin  (HJ)

Utorak

8:20-9:05

S. Kečkiš  (POV)

Petak

10:20-11:05

J. Mihić  (BIO+PR)

Četvrtak

10:20-11:05

V. Franić  (MAT+PR)

Srijeda/Četvrtak

9:20-10:05

R. Grgić (GK)

Četvrtak

9:20-10:05

T. Zakarić (KEM)

Petak

12:45-13:30

M. Paunov (TZK)

Srijeda

10:20-11:05

J. Matošević (LK)

Petak

12:00-12:45

M. Marjanović (TZK)

Petak

8:20-9:05

LJ. Furić (VJ)

Ponedjeljak

11:10-12:00


[OPŠIRNIJE]



RASPORED PRIJEMA RODITELJA
Davor Vrgoč / datum: 2. 10. 2019. 11:48

Osnovna škola „Matija Antun Relković“, Davor

Školska godina 2019./2020.

RASPORED PRIJEMA RODITELJA

INFORMACIJE RAZREDNIKA                                                                                                          

RO

Dan u tjednu

Vrijeme

Razrednik/ca

I.a

Četvrtak

13:45-14:30

Z. Šmit

II.a

Petak

10:20-11:05

M. Ostojić

II.b

Utorak

13:45-14:30

Ž. Knežević

III.a

Ponedjeljak

13:45-14:30

S. Kovačić

IV.a

Četvrtak

13:45-14:30

M. Pišonić

V.a

Ponedjeljak

11:10-11:55

J. Pereglin

V.b

Ponedjeljak

8:20-9:05

M. Paunov

VI.a

Ponedjeljak

9:20-10:05

D. Grašar

VI.b

Ponedjeljak

11:10-12:00

LJ. Furić

VII.a

Utorak

10:20-11:05

V. Franić

VII.b

Četvrtak

10:20-11:05

K. Simić

VIII.a

Srijeda

11:10-11:55

M. Matošević

VIII.b

Srijeda

9:20-10:05

D. Vrgoč

 

 

 

 

PŠ ORUBICA

II. /III.

Petak

11:00-11:45

M.Rebrača

I. /IV.

Petak

11:00-11:45

I.Bilić


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju