Kategorija: Vijesti

Učenici naše škole sudjelovali su na državnom natjecanju iz atletike u kategoriji 7. i 8. razreda te zauzeli 19. mjesto od ukupno 22 ekipe. Natjecanje je održano u Karlovcu 22. travnja 2026.

Ovaj rezultat predstavlja velik uspjeh za našu školu, a posebno nas veseli što nastavljamo kontinuitet nastupa na državnoj razini. Iz godine u godinu potvrđujemo da pripadamo među najbolje školske ekipe u Hrvatskoj.

Za naše učenike ovo je bilo jedno novo i vrijedno iskustvo te prilika za upoznavanje vršnjaka iz cijele zemlje, stjecanje natjecateljskog iskustva te dodatnu motivaciju za daljnji rad i napredak.

Čestitamo našim učenicima na trudu, zalaganju i predstavljanju škole na najvišoj razini!

Pročitajte još

Obavijest o podjeli svjedodžbi

Podjela svjedodžbi za učenike 1. - 7. razreda održat će se 30. lipnja 2026. godine prema sljedećem rasporedu: učenici 5. - 7. razreda u 8:00 sati,učenici 1. - 4. razreda u 9:00 sati. Za učenike putnike organiziran je prijevoz školskim autobusom, polazak iz Orubice je...

Misa zahvalnica za kraj nastavne godine

Posljednjega dana nastavne godine, 12. lipnja 2026. u župnoj crkvi u Davoru služena je misa zahvalnica na kojoj su se okupili učenici, učitelji i djelatnici škole kako bi zahvalili Bogu za sve primljene darove i uspješno završenu školsku godinu. Svečano misno slavlje...

Skip to content