Kategorija: Vijesti

Učenici naše škole sudjelovali su na državnom natjecanju iz atletike u kategoriji 7. i 8. razreda te zauzeli 19. mjesto od ukupno 22 ekipe. Natjecanje je održano u Karlovcu 22. travnja 2026.

Ovaj rezultat predstavlja velik uspjeh za našu školu, a posebno nas veseli što nastavljamo kontinuitet nastupa na državnoj razini. Iz godine u godinu potvrđujemo da pripadamo među najbolje školske ekipe u Hrvatskoj.

Za naše učenike ovo je bilo jedno novo i vrijedno iskustvo te prilika za upoznavanje vršnjaka iz cijele zemlje, stjecanje natjecateljskog iskustva te dodatnu motivaciju za daljnji rad i napredak.

Čestitamo našim učenicima na trudu, zalaganju i predstavljanju škole na najvišoj razini!

Pročitajte još

Misa zahvalnica za kraj nastavne godine

Posljednjega dana nastavne godine, 12. lipnja 2026. u župnoj crkvi u Davoru služena je misa zahvalnica na kojoj su se okupili učenici, učitelji i djelatnici škole kako bi zahvalili Bogu za sve primljene darove i uspješno završenu školsku godinu. Svečano misno slavlje...

Nagrada Matice hrvatske najboljim učenicima

Ogranak Matice hrvatske Nova Gradiška i ove je godine nagradio najuspješnije učenike četvrtih i osmih razreda. Svečana dodjela održana je u novogradiškom Domu kulture 11. lipnja 2026. Nagradu za najbolju učenicu generacije zasluženo je dobila učenica 8.a Nia Mihić, a...

Skip to content