Kategorija: Vijesti

Na završetku svake nastavne godine Matica hrvatska, Ogranak Nova Gradiška, nagrađuje najbolje učenike 4. i 8. razreda i završnih razreda srednjih škola. Ovogodišnji najbolji četvrtaši su Filip Gelemanović (4.a), Noemi Mihić (4.b) i Iva Marjanović (8.a). Na svečanoj akademiji u novogradiškoj gimnaziji dodijeljene su im nagrade. Uz naše sadašnje učenike, nagradu je dobila i jedna bivša, sada maturantica ETEŠ-a, Ariana Matošević. Čestitamo našim učenicima i vjerujemo da će i dalje biti uspješni.

Pročitajte još

Obavijest o podjeli svjedodžbi

Podjela svjedodžbi za učenike 1. - 7. razreda održat će se 30. lipnja 2026. godine prema sljedećem rasporedu: učenici 5. - 7. razreda u 8:00 sati,učenici 1. - 4. razreda u 9:00 sati. Za učenike putnike organiziran je prijevoz školskim autobusom, polazak iz Orubice je...

Misa zahvalnica za kraj nastavne godine

Posljednjega dana nastavne godine, 12. lipnja 2026. u župnoj crkvi u Davoru služena je misa zahvalnica na kojoj su se okupili učenici, učitelji i djelatnici škole kako bi zahvalili Bogu za sve primljene darove i uspješno završenu školsku godinu. Svečano misno slavlje...

Skip to content